Advento žvaigždės gamyba

Advento žvaigždės gamyba

Kad neprailgtų Šv. Kalėdų laukimas, „Nenuobodžiauk!“ projektas kartu su jaunosios kartos atstove Guste Bačiulyte kviečia iš šilkinio popieriaus išsilankstyti Advento žvaigždžių ir pasipuošti namus. Jaukių ir gražių vakarų (bei papuoštų langų) Jūsų namuose!

„Gudri kaip lapė“

„Gudri kaip lapė“

Dar vienas smagus patarlių knygų serijos autorės Rasos Bačiulienės žaidimas-viktorina  „Gudri lapė…“ sukurtas pagal naują knygą vaikams „Jei su lapėm prasidėsi…”, kurią iliustravo jaunosios kartos atstovė Gustė Bačiulytė. Sėkmės, smagiai praleiskit laiką!

Karpinių pamoka

Karpinių pamoka

Ilgais rudens vakarais „Nenuobodžiauk!“ Pasiimk žirklutes, popieriaus ir susikurk puošmeną namams iš popieriaus – karpinį.

„Gera kaip lapė“

„Gera kaip lapė“

Per karantiną „Nenuobodžiauk“! Patarlių knygų serijos autorė Rasa Bačiulienė kviečia žaisti žaidimą-viktoriną „Gera kaip lapė…“ pagal naują knygą vaikams „Jei su lapėm prasidėsi…”

„Užkopus į varpų bokštus“

„Užkopus į varpų bokštus“

Tęsiame projektą „Nenuobodžiauk!“ Mokslo istorikas, etnologas, Jono Basanavičiaus premijos laureatas prof. Libertas Klimka pasakoja apie tai, kokias technikos ir kultūros paveldo įdomybes galima išvysti ir išgirsti užkopus į varpų bokštus. Pasiklausykim!

„Obuolys nuo obels“

„Obuolys nuo obels“

Linkime mokytojams ir moksleiviams gerų rudens atostogų! Kviečiame atsipūsti ir pažaisti edukacinį žaidimą „Obuolys nuo obels…“, sukurtą pagal  Rasos Bačiulienės dvikalbių patarlių knygų seriją „Kol gyveni, tol ir mokaisi“.

J. Spyri knygos „Heida“ skaitymai

J. Spyri knygos „Heida“ skaitymai

Tęsiame projektą „Nenuobodžiauk!“. Vaikų ir jaunimo literatūros vertėja, geriausio vertimo paaugliams laureatė Indrė Klimkaitė kviečia atrasti vokiečių klasiką – Johannos Spyri knygą „Heida“.

Su mokytojo diena!

Su mokytojo diena!

Sveikiname mielus Mokytojus su Mokytojo diena ir kviečiame kartu su mokiniais pažaisti žaidimą „Kol gyveni, tol …“, sukurtą pagal  Rasos Bačiulienės patarlių knygų seriją.