Naujienos
2019-01-07 Bibliotekoms padovanota daugiau nei 400 knygų
 

Trečius metus iš eilės VšĮ „Pamėginčius“ kartu su autoriais ir bendraminčiais padovanojo knygų Lietuvos viešosioms bibliotekoms. Per 2018 m. bibliotekoms padovanota 410 knygų egzempliorių.

 

Dėkojame Vilniaus universiteto studentams, padėjusiems nugabenti knygas į Šilutės, Telšių, Kauno, Kėdainių, Širvintų, Neringos ir Trakų, Anykščių, Kelmės, Šakių, Klaipėdos ir Utenos rajonų bibliotekas.

 

Šią gražią tradiciją, dovanoti knygas bibliotekoms, VšĮ „Pamėginčius“ kartu su autoriais ir bendraminčiais pradėjo 2016 m. , kai padovanojo 320 egzempliorių savo naujausios knygos „Paukščio snape - žmogaus delne“, kurios autorė-sudarytoja Rasa Bačiulienė, devyniolikai Lietuvos savivaldybių bibliotekų: Rokiškio, Utenos, Zarasų, Vilkaviškio, Alytaus, Šilutės, Tauragės, Kauno, Šilalės, Panevėžio, Anykščių, Biržų, Ukmergės, Vilniaus, Marijampolės, Kaišiadorių ir Molėtų, taip pat Krizinio nėštumo centrui ir Lietuvos aklųjų bibliotekai.

 

2017 m. buvo padovanota 176 knygos Alytaus, Anykščių, Klaipėdos, Marijampolės, Mažeikių, Molėtų, Panevėžio, Pasvalio, Tauragės, Utenos ir Vilniaus rajonų bei miestų bibliotekoms.