Apie mus

Stovyklos komandaMūsų komanda – nuoširdūs, išradingi, atsakingi ir nestokojantys kūrybiškumo entuziastai. Kiekvienas esame pasiruošę atvirai priimti jauną žmogų, pasitikėti juo, taip skatindami stovyklautojus būti savimi bei augti ir atsiskleisti.

Stovyklos komandą sudaro: stovyklos vadovas, grupės (pamainos) kuratoriai, lektoriai, medicinos darbuotojas.

Visi stovyklos darbuotojai dirba pasitikrinę sveikatą ir įgiję žinių higienos ir pirmosios pagalbos teikimo klausimais.


Stovyklos vadovas
Vadovas yra atsakingas už stovyklos programos įgyvendinimą, komunikaciją, numatytų stovyklos edukacinių renginių organizavimą, iškilusių problemų sprendimą, tvarkos palaikymą, bendravimą su vaikų tėvais, maitinimo, vaikų sveikatos bei užimtumo užtikrinimą.
Grupės (pamainos) kuratoriai
Kuratoriai prižiūri, kad jų komanda laikytųsi stovyklos programos, padeda pasiruošti planuojamiems renginiams, pietums, sprendžia iškilusias problemas, prižiūri savo grupę laisvalaikio metu. Tai yra žmonės, kurie stovyklos metu tampa tėvais stovyklos dalyviams, jie visą laiką būna su vaikais, yra atsakingi už vaikų priežiūrą, laisvalaikio organizavimą, atsako į visus vaikų klausimus, sprendžia grupėje iškilusias problemas.
Lektoriai
Įvairių meno bei ekologijos sričių profesionalai, kurie dalinsis sukauptomis patirtimis, profesinėmis paslaptimis bei ugdys jaunų žmonių kūrybiškumą bei ištvermę.

Mūsų stovyklos tikslas

Gamtos apsuptyje, išskleisti vaikų kūrybines galias, atrasti naujas formas išreikšti savo mintims ir idėjoms.

Mūsų komanda tvirta kaip kumštis! Mes išradingi, kūrybingi ir atsakingi.


Dr. Dalia Stražinskaitė
Stovyklos iniciatorė
Edita Žukauskaitė
Stovyklos vadovė
Ūla Dusevičienė
Grupės (pamainos) kuratorė
Jurgita Vitkauskienė
Grupės (pamainos) kuratorė

Džiaugiamės

turėdami galimybę pasiūlyti jums unikalią 5 dienų,

skirtingų temų stovyklos programą, kurią užpildys, šiais metais prie mūsų komandos prisjungę lektoriai.

Aleksejus Sapiego

Kompozitorius, įvairiapusis menininkas bei atlikėjas, kuriantis įvairiaspalvę muziką, panaudodamas elektroniką, sintezatorius ir įvairius instrumentus: fortepijoną, perkusiją, gongus, skambančius dubenis, harmoniją, arfą, fleitas, lietaus lazdas, krotales, cimbolus. Savo kūryboje ir praktikoje besigilinantis į vokalo subtilybes, muzikos istorijos palikimą ir teoriją, folklorą, džiazą, klasikinę ir šiuolaikinę muziką, jos stilius ir žanrus.

Algimantas Černiauskas

Jau 10 metu kryptingai ir sėkmingai dirbantis profesionalus dailininkas. Tai jaunosios kartos tarpdisciplininių menų kurėjas, simpatizuojantis dekadentiškai poezijai ir plėtojantis tapybos idėjas už paveikslo ribų, įsitraukdamas į video, muzikos, performanso ir kitas erdves.

Greta Gražulytė

Etnomuzikologė, besidominti baltų ir kitų tautų etnine muzika, tradicijomis, etnografija, mitologija. Gyvai užrašinėjanti lietuvių ir įvairių tautų dainas, pasakojimus ekspedicijose. Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos pradinukų folkloro ansamblio vadovė. Aktyvi muzikantė, dalyvaujanti muzikiniuose neo/post- folkloro, kūrybiniuose folkloro interpretacijų projektuose : ,,Ūkanose” (folk rock/folk metal); ,,Šalavija” ir ,,Girių Dvasios” (sutartinės ir elektronika), ,,Lietis”- ethno rock . Įvairių žanrų ir stilių dainuojamojo ir instrumentinio folkloro atlikėja, pedagogė organizuojanti bei vedanti įvairius etnomuzikos edukacinius užsiėmimus su paaugliais, suaugusiais tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų (JAV, Norvegija, Švedija).

Dr. Arūnas Puškorius

Archeologas, restauratorius, rekonstruktorius ir odininkas, turintis daugiau nei 20 metų edukacinio darbo patirtį.

Žymantas Čekas

Gamtininkas, ekologas, eskursijų gidas. Studijavęs ir atlikęs praktiką Indonezijoje, Borneo saloje pas žymią orangutanų tyrinėtoją prof. Birutę Galdikas.

Severija Bunkutė

Ekologė, žinias apie pasaulio gyvają ir negyvają aplinką gilinanti magistrantūros studijose Vilniaus universitete. Nuo vaikystės savaitgalius leidžianti kaime, stebinti gamtą, besidominti daržininkyste, kurianti želdinių dizainą, išlaikant vietinei florai ir faunai tinkamas buveines. Ypatingai besidominti augalais, paukščiais, vabzdžiais, o užvis labiau vertinanti darnų žmogaus santykį su gamta. Tvarios sąsajos tarp gamtos ir visuomenės jai padeda ieškoti dalyvavimas tarptautiniuose mainuose (ERASMUS+), dalyvavimas gamtosauginėse akcijose bei gilinimasis į užsienio gerąsias praktikas.

Vytautas Juozėnas

Lietuviško kino kūrėjas, 2014 m. “Kino pavasario” geriausio studentiško filmo konkurso specialaus žiuri prizininkas, jaunasis režisierius, medijų menininkas, fotografas.