Apie mus

Stovyklos komandaMūsų komanda – nuoširdūs, išradingi, atsakingi ir nestokojantys kūrybiškumo entuziastai. Kiekvienas esame pasiruošę atvirai priimti jauną žmogų, pasitikėti juo, taip skatindami stovyklautojus būti savimi bei augti ir atsiskleisti.

Stovyklos komandą sudaro: stovyklos vadovas, grupės (pamainos) kuratorius bei asistentas, lektoriai, socialinis pedagogas.

Visi stovyklos darbuotojai dirba pasitikrinę sveikatą ir įgiję žinių higienos ir pirmosios pagalbos teikimo klausimais.


Stovyklos vadovas
Vadovas yra atsakingas už stovyklos programos įgyvendinimą, komunikaciją, numatytų stovyklos edukacinių renginių organizavimą, iškilusių problemų sprendimą, tvarkos palaikymą, bendravimą su vaikų tėvais, maitinimo, vaikų sveikatos bei užimtumo užtikrinimą.
Grupės (pamainos) kuratoriai
Vienoje pamainoje dirba vienas grupės kuratorius, bei asistentas, kurie pasitinka bei išlydi stovyklautojus, veda jų registraciją, prižiūri, kad jų komanda laikytųsi stovyklos programos ir taisyklių, padeda pasiruošti planuojamiems renginiams, pietums, palaiko tvarką ir švarą patalpose, sprendžia iškilusias problemas, prižiūri savo grupę laisvalaikio metu.Tai yra žmonės, kurie stovyklos metu tampa tėvais stovyklos dalyviams, jie visą laiką būna su vaikais, yra atsakingi už vaikų priežiūrą, laisvalaikio organizavimą, atsako į visus vaikų klausimus, sprendžia grupėje iškilusias problemas.
Lektoriai
Įvairių meno, kultūros, gamtos bei ekologijos sričių profesionalai, kurie dalinsis sukauptomis patirtimis, profesinėmis paslaptimis bei ugdys jaunų žmonių kūrybiškumą bei ištvermę.

Mūsų stovyklos tikslas

Gamtos apsuptyje, išskleisti vaikų kūrybines galias, atrasti naujas formas išreikšti savo mintims ir idėjoms.

Mūsų komanda tvirta kaip kumštis! Mes išradingi, kūrybingi ir atsakingi.


Dr. Dalia Stražinskaitė
Stovyklos iniciatorė
Edita Žukauskaitė
Stovyklos vadovė
Ūla Dusevičienė
Socialinė pedagogė
Jurgita Vitkauskienė
Grupės (pamainos) kuratorė

Džiaugiamės

turėdami galimybę pasiūlyti jums unikalią 5 dienų,

skirtingų temų stovyklos programą, kurią užpildys, šiais metais prie mūsų komandos prisjungę lektoriai, menininkai ir pramogų vedėjai.

Ieva Royus

Menininkė, pedagogė, plataus profilio fotografė, kuri jau daugiau nei septynerius metus bendradarbiauja organizuojant ir įgyvendinat įvairias fotografijos dirbtuves festivaliuose, kultūriniuose renginiuose ir mokyklose tiek suaugusiems, tiek vaikams. Aktyviai dalyvaujanti daugybėje grupinių parodų ir projektų Lietuvoje bei užsienyje. 2010 metais laimėjusi GrandPrix už geriausią video kūrinį Pabaltijo šalių video meno festivalyje "Waterpieces".

Alesandra Gaušienė

Chna piešimo meistrė, jau devynerius metus užsiimanti kūno tapyba chna dažais. Piešti chna Alesandra pradėjo po to, kai pamilo Senovės Indiją, įsileido vedų tradicijas į savo kasdienybę. Dabar ji nuolat tobulinasi, kasmet vyksta į Lenkijoje vykstančius Indijos festivalius, kur iš viso pasaulio susirenka šios šalies kultūrai neabejingi žmonės.

Dr. Arūnas Puškorius

Archeologas, restauratorius, rekonstruktorius ir odininkas, turintis daugiau nei 20 metų edukacinio darbo patirtį.

Žymantas Čekas

Gamtininkas, ekologas, eskursijų gidas. Studijavęs ir atlikęs praktiką Indonezijoje, Borneo saloje pas žymią orangutanų tyrinėtoją prof. Birutę Galdikas.

Severija Bunkutė

Ekologė, žinias apie pasaulio gyvają ir negyvają aplinką gilinanti magistrantūros studijose Vilniaus universitete. Nuo vaikystės savaitgalius leidžianti kaime, stebinti gamtą, besidominti daržininkyste, kurianti želdinių dizainą, išlaikant vietinei florai ir faunai tinkamas buveines. Ypatingai besidominti augalais, paukščiais, vabzdžiais, o užvis labiau vertinanti darnų žmogaus santykį su gamta. Tvarios sąsajos tarp gamtos ir visuomenės jai padeda ieškoti dalyvavimas tarptautiniuose mainuose (ERASMUS+), dalyvavimas gamtosauginėse akcijose bei gilinimasis į užsienio gerąsias praktikas.

Dr. Toma Grašytė - Jegelevičienė

Etnomuzikologė, folkloro atlikėja, dainininkė ir muzikantė, skambinanti kanklėmis ir kt. lietuvių liaudies instrumentais, taip pat gitara, smuiku, pianinu ir kt. Aktyviai dalyvauja folkloro judėjime: organizuoja koncertus, kalendorinių dainų pasidainavimo vakarus, mokina tradicinio kankliavimo vaikus ir suaugusius, veda tradicinio dainavimo seminarus ir mokymus, vadovauja folkloro ansambliui. Jau daugiau nei penkmetį užsiima vaikų muzikiniu ir etnokultūriniu ugdymu.

Gražvydas Jegelevičius

VšĮ Gamtinės žemdirbystės įkūrėjas, dirba kultūrinių augalų įvairovės ir senųjų veislių išsaugojimo srityje, įgyvendina tarptautinius projektus šiomis temomis. Gražvydas taip pat rengia mokymus sodininkystės ir sėklininkystės temomis, kuria permakultūros (gamtinės žemdirbystės) sistemas, dalyvauja miesto daržų veikloje. 2015 m. yra surengęs dvi dviejų dienų alternatyvios statybos iš molio stovyklas. Laisvalaikiu Gražvydas aktyviai leidžia laiką gamtoje, domisi augalais ir senomis kultūrinių augalų veislėmis.

Virgilijus Bucevičius

Keliautojas, aktyvistas, vizualinio meno skleidėjas. Renginių vedėjas, fotografas, pramogos Linksmiausioji fotobūdelė FOTOKLUBAS įkūrėjas, kurios tikslas sukurti ypatingas, pozityvia energija spinduliuojančias nuotraukas, tapti Jūsų šventės dalimi, kad jaustumėtės laisvai, švęstumėte gyvenimą ir patirtumėme pačias geriausias emocijas.