Renginiai
Vaikų Kalėdų sala

2017 m. gruodžio 9–10 d. 10–19 val. Vilniaus mokytojų namuose (įvairios VMN erdvės), Vilniaus g. 39, Vilnius vyks tik vaikams, paaugliams ir jaunimui skirtos literatūros mugė, edukacinių ir kūrybinių veiklų programa ir atvira vaikų knygų kūrėjų konferencija.

 

Gruodžio 10 d. 14–15 val. leidykla „Pamėginčius“ kviečia mažus ir didelius į lietuvių-anglų patarlių knygos „Kol gyveni, tol ir mokaisi. Live and Learn“ pristatymą ir kūrybines dirbtuves „Nupiešk patarlę“. Visi piešiniai bus eksponuojami „Pamėginčiaus“ facebook paskyroje. Balsuokite už labiausiai patikusį piešinį spausdami „patinka“ iki gruodžio 31 d. (imtinai). Sausio 1 d. paaiškės piešinys-nugalėtojas, surinkęs daugiausia patiktukų, jo autorius bus apdovanotas žaisminga patarlių knyga "Kol gyveni, tol ir mokaisi".

 

„Vaikų Kalėdų sala“ – vaikams ir jaunimui skirtas literatūros ir stebuklingų istorijų festivalis, pripildytas interaktyvaus, kultūrinio ir edukacinio veiksmo, pažinčių su knygų kūrėjais, šventinės nuotaikos. Čia bus galima įsigyti naujausių ir pamėgtų knygų vaikams, paaugliams ir jaunimui, sudalyvauti nemokamuose interaktyviuose renginiuose, pasisemti kalėdinių dovanų idėjų, susitikti su originalių lietuviškų knygų autoriais ir gauti autografų. Festivalio „Vaikų Kalėdų sala“ metu vyks pirmoji Lietuvoje vaikiškų knygų kūrėjų konferencija, kurios tikslas – suburti stiprią rašytojų vaikams ir dailininkų bendruomenę, rasti atsakymus į šios srities kūrėjams rūpimus klausimus. Pranešimus skaitys ne tik žinomi vaikų literatūros autoriai, bet ir psichologai, komunikacijos specialistai, įžymūs Lietuvos tėvai.  Įvairios veiklos ir edukaciniai renginiai išsiskiria inovatyviu požiūriu į literatūros pažinimą ir kokybiško laiko su literatūros tekstu praleidimą, atliepia įvairaus amžiaus vaikų poreikius ir naujausias švietimo tendencijas, o konferencija – tai bandymas suburti vaikiškų knygų kūrėjų bendruomenę, atkreipti dėmesį, kad originali ir kokybiško turinio knyga – itin svarbus dalykas vaiko gyvenime. 

 

Festivalio programa

Festivalio svetainė

 
 
Vedėjas
Data nuo 2017-12-09
Data iki 2017-12-10
Trukmė
Tematika Knygos
Vieta Mokytojų namai, Vilnius
Amžius
Išsilavinimas Nesvarbu
Kaina 0 €