Renginiai
Linksmasis mokslas su Lietuvos himnu

Kviečiame 1-4 klasių mokinius į įdomias ir įtraukiančias edukacijas „Linksmasis mokslas su Lietuvos himnu“.

 

Tai įdomi ir neįtikėtina kelionė po taip gerai pažįstamus ir tuo pačiu dar niekada nepažintus pasaulius:

 

Kaip Lietuvos vardas buvo įrašytas į pasaulio istoriją? Ką nuostabusis riteris, tviskančiais šarvais, neša rankose savo išrinktajai? Ką bendra turi vaivorykštė ir šviesoforas? Kodėl futbolininkai greitesni už krepšininkus? Kuo ypatingas kačiukas vardu Micius?

 

Ir dar daugybė kitų keistų ir išradingų klausimų  bei žaidimų laukia kelionėje po mokslo, meno ir šiuolaikinių technologijų sintezės pasaulį.

 

Pasitelkus linksmojo mokslo metodus vaikai: 1) prisimins ir pasikartos svarbiausias Lietuvos istorijos datas bei valstybės simbolius, 2) susipažins kuo gi panašūs garsų ir spalvų pasauliai, 3) pagilins žinias apie balsius ir priebalsius, 4) turės galimybę ne tik sugiedoti ir pamatyti, bet paliesti Lietuvos Respublikos himną. 

 

Edukacijoje pristatysime unikalią meninę instaliaciją „Tautiška giesmė“, kuri per 8 metus sulaukė jau per 250 tūkstančių lankytojų, o per daugiau nei 400 edukacijų prakalbinta jau virš 20 tūkstančių širdžių.

 

Edukacijas veda poetas ir tarpdisciplininių menų kūrėjas Julius Žėkas; baigęs skulptūrą, fiziką, lietuvių filologiją, literatūrologiją, kultūros vadybos ir politikos studijas; kuriantis, organizuojantis ir kuruojantis įvairius kultūros ir meno bei neformaliojo švietimo projektus.

 

Daugiau informacijos rasite: http://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/881

Kilus klausimams kreipkitės: julius.zekas@gmail.com, +370 622 84489

 

Projektas finansuojamas Kultūros paso lėšomis.

 
 
Vedėjas Julius Žėkas
Data nuo 2019-03-01
Data iki 2019-06-06
Trukmė
Tematika Menai
Vieta Vilnius
Amžius Iki 12 metų
Išsilavinimas
Kaina 5 €
 
Julius Žėkas
Julius Žėkas