Renginiai
Linksmasis mokslas su Lietuvos himnu Vilniuje

Šių metų gruodžio mėnesį kviečiame 3-4 klasių mokinius į įdomias ir įtraukiančias edukacijas „Linksmasis mokslas su Lietuvos himnu“, vyksiančias Energetikos ir technikos muziejuje (Rinktinės g. 2, Vilnius).

 

Tai įdomi ir neįtikėtina kelionė po taip gerai pažįstamus ir tuo pačiu dar niekada nepažintus pasaulius:

 

Kaip Lietuvos vardas buvo įrašytas į pasaulio istoriją? Ką nuostabusis riteris, tviskančiais šarvais, neša rankose savo išrinktajai? Ką bendra turi vaivorykštė ir šviesoforas? Kodėl futbolininkai greitesni už krepšininkus? Kuo ypatingas kačiukas vardu Micius?

 

Ir dar daugybė kitų keistų ir išradingų klausimų  bei žaidimų laukia kelionėje po mokslo, meno ir šiuolaikinių technologijų sintezės pasaulį.

 

Pasitelkus linksmojo mokslo metodus vaikai: 1) prisimins ir pasikartos svarbiausias Lietuvos istorijos datas bei valstybės simbolius, 2) susipažins kuo gi panašūs garsų ir spalvų pasauliai, 3) pagilins žinias apie balsius ir priebalsius, 4) turės galimybę ne tik sugiedoti ir pamatyti, bet paliesti Lietuvos Respublikos himną. 

 

Edukacijoje pristatysime unikalią meninę instaliaciją „Tautiška giesmė“, kuri per 8 metus sulaukė jau per 250 tūkstančių lankytojų, o per daugiau nei 400 edukacijų prakalbinta jau virš 20 tūkstančių širdžių.

 

 

Edukacijas veda poetas ir tarpdisciplininių menų kūrėjas Julius Žėkas; baigęs skulptūrą, fiziką, lietuvių filologiją, literatūrologiją, kultūros vadybos ir politikos studijas; kuriantis, organizuojantis ir kuruojantis įvairius kultūros ir meno bei neformaliojo švietimo projektus.

 

Po edukacijos moksleiviai turės galimybę aplankyti Energetikos ir technikos muziejaus ekspoziciją nemokamai.

 

Daugiau informacijos rasite: http://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/791

Kilus klausimams kreipkitės: julius.zekas@gmail.com, +370 622 84489

 

Projektas finansuojamas Kultūros paso lėšomis.

 

 
 
Vedėjas Julius Žėkas
Data nuo 2018-12-11
Data iki 2018-12-20
Trukmė 45 min
Tematika Menai
Vieta Energetikos ir technikos muziejus (Rinktinės g. 2, 09312 Vilnius)
Amžius Iki 12 metų
Išsilavinimas Pradinis
Kaina 4 €
 
Julius Žėkas
Julius Žėkas