Naudojimosi svetaine pagalba

1 žingsnis. Registruokitės svetainės vartotoju.

 

Internetinėje svetainėje www.pamegincius.lt spauskite mygtuką „Registruotis“ dešiniajame kampe.

 

 

1 pav. Svetainės pradinis langas.

 

Atsivėrusiame lange skiltyje „Aš esu“ pasirinkite „Autorius“ ir užpildykite privalomus laukus: vardą, pavardę, prisijungimo vardą, sugalvotą slaptažodį, elektroninio pašto adresą. Skirkite laiko kruopščiai užpildyti lauką „Apie save“. Ši informacija skirta, kad galėtume Jus pažinti, bet bus matoma ir Jūsų siūlomų renginių dalyviams. Nors ir neprivaloma, bet pageidautina, kad įkeltumėte nuotrauką. Baigę pildyti įveskite saugos kodą ir spauskite mygtuką „Išsaugoti“. Vėliau informaciją galėsite pataisyti ar papildyti jungdamiesi prie savo paskyros.

 

 

2 pav. Registracijos forma.

 

2 žingsnis. Administruokite savo paskyrą.

 

Internetinėje svetainėje www.pamegincius.lt spauskite mygtuką „Prisijungti“ dešiniajame kampe.  Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos susikūrėte patys pirmajame žingsnyje.

 

 

3 pav. Prisijungimo forma.

 

Prisijungus atsiveria „Mano paskyra“ langas, kuriame galite peržiūrėti ir pataisyti įvestą informaciją ir pasirinkti bendradarbiavimo su VšĮ „Pamėginčius“ formą, jei ateityje norėsite atlygio už renginius.

 

 

4 pav. Mano paskyra.

 

3 žingsnis. Siūlykite renginius.

 

Tapę registruotais vartotojais galite siūlyti savo renginį. Dešiniajame svetainės kampe spauskite „Paskelbti renginį“

 

 

5 pav. Renginio registracijos forma.

 

Atsivėrusioje formoje užpildykite žvaigždute pažymėtus laukus: renginio pavadinimą, planuojamą datą, pasirinkite iš sąrašo renginio tematiką, įrašykite vietą, minimalų ir maksimalų planuojamų dalyvių skaičių, jų amžių, pageidaujamą išsilavinimą, renginio trukmę ir kainą, jei renginys bus mokamas. Trumpas aprašymas tai vieno sakinio renginio apibūdinimas, matomas atvėrus svetainės langą. Detalesnę informaciją įkelkite į skiltį „Aprašymas“, ji bus matoma paspaudus mygtuką „Skaityti plačiau“. Informacija svetainėje talpinama tik ją patvirtinus svetainės administratoriui, kuris susisieks su Jumis nurodytu elektroniniu paštu ir pasitikslins neaiškumus ir organizacines detales. Administratoriui galėsite atsiųsti renginio nuotrauką ir dalomąją medžiagą, iš jo gausite informaciją apie prisiregistravusius dalyvius ir sumokėtą registracijos mokestį.

 

Renginiai svetainėje skirstomi į 2 kategorijas:

1. Renginiai, turintys aiškią vietą ir laiką.

2. Renkamos grupės – jose sudaroma galimybė dalyviams registruojantis rinktis jiems patogų laiką. Šią kategoriją naudinga rinktis, jei norite sudaryti sąlygas laisvai rinktis (pavyzdžiui, doodle pagalba) ar sužinoti dalyvių prioritetus. Pagal situaciją galėsite renginį atidėti, arba dalinti į keletą grupių.